Suche trociny – sprzedaż w hurcie

Oferujemy suche trociny, mogące stanowić dobre podłoże dla gryzoni i małych zwierząt, doskonałe zarówno dla końskiego boksu, jak i do klatek z gryzoniami. Nasze trociny mają doskonałe właściwości absorpcyjne. Rozłożone na dnie klatki, zapewnią zwierzęciu odpowiedni komfort przebywania w niej. Taka naturalna, higieniczna podściółka powinna być wymieniana raz na tydzień, dlatego warto zaopatrzyć się hurtem w większą ilość trocin. Warstwa podściółki w klatce ma zwykle grubość 5-6 centymetrów.

Trociny przechowywane w suchym miejscu nie tracą swoich właściwości. Przy zakupie trocin warto kierować się nie tylko ich ceną, ale przede wszystkim jakością, gdyż jeśli trociny będą kiepskiej jakości, może to odbić się negatywnie na zdrowiu i dobrej formie zwierzaka.

Nasze suche trociny są w stu procentach bezpieczne, ich optymalna grubość i kształt sprawiają, że zwierzę zawsze czuje się komfortowo. Oferowane trociny nie są zbyt grube, nie ma w nich również żadnych szkodliwych dodatków, które mogłyby zaszkodzić Waszemu zwierzakowi. Trociny są łatwe w użytkowaniu, skutecznie pochłaniają wilgoć i nieprzyjemny zapach w klatce.

Opakowanie trocin: 60 litrów = ok 3,6 kg lub też inne opakowania zbiorcze

 

omik1
omik2