Suche trociny

Podczas produkcji kołków meblowych wytwarza się spora ilość suchych trocin. Dbając o środowisko naturalne, staramy się wykorzystać wszystkie odpady, jakie powstają w procesie wytwarzania kołków meblowych drewnianych. Trociny sprzedawane w ilościach hurtowych można wykorzystać m.in. jako wkłady do klatek domowych gryzoni bądź końskich boksów.

Hurtowa sprzedaż trocin

Nasza firma jest renomowanym sprzedawcą trocin posiadających certyfikat FSC. Surowiec pakowany jest w worki o pojemności 60 litrów (jeden worek waży około 3,6 kilograma). Na specjalne życzenie Klientów możemy zapakować trociny do innych opakowań zbiorczych. Warto zaznaczyć, że odpowiednio przechowywane trociny w suchych warunkach nie tracą swoich właściwości.

Jak wykorzystać trociny?

Trociny to nie tylko idealne podłoże dla gryzoni. Można je stosować jako bardzo dobry i wydajny nawóz organiczny. Podczas rozkładu tego surowca gleba zostaje wzbogacona w próchnicę (należy je mieszać z preparatami, które w swoim składzie mają azot).

Nasze trociny to także produkt, z którego skorzystają producenci materiałów grzewczych. Można je bowiem używać w procesie produkcyjnym paliwa opałowego, takiego jak: pellet lub brykiet z trocin.

Miłośnicy wędzonych wędlin oraz mięs domowej roboty często korzystają z trocin. To właśnie trociny podczas spalania wytwarzają dużo dymu, który jest niezbędny podczas procesu wędzenia. Dzięki trocinom przygotujemy mięsne smakołyki o niepowtarzalnym smaku i aromacie.

 

omik1
omik2