kołki

Producent kołków meblowych – Zakład Produkcyjno-Handlowy Ryszard Bigus

Zakład Produkcyjno-Handlowy Ryszard Bigus funkcjonuje na rynku już od 1990 roku. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu drewnianych kołków meblowych wykonanych z najwyższej jakości drewna. Naszym celem jest stworzenie różnorodnej oferty, z której skorzystają Klienci indywidualni, zakłady stolarskie oraz producenci mebli. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i dostawą kołków drewnianych oraz ryflowanych drążków meblowych. Wykwalifikowana kadra z bogatym doświadczeniem oraz precyzja w wykonaniu nawet najmniejszego szczegółu sprawiają, że zaufało nam już wiele firm w całym kraju.

Nowoczesna produkcja i szybka dostawa

Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów, także tych, którzy potrzebują naszych artykułów trybie pilnym. Wieloletnie doświadczenie pokazało nam, że bardzo istotnym elementem w wykonaniu najwyższej jakości kołków montażowych oraz kijów jest zastosowanie najnowocześniejszych technologii. Dlatego wyposażyliśmy nasz zakład produkcyjny w nowoczesne i bardzo precyzyjne urządzenia. Dzięki temu każdy produkt, jaki wysyłamy do naszych Klientów, charakteryzuje się wytrzymałością.

Certyfikat FSC® 100%

Nasza działalność opiera się o ekologiczne rozwiązania. Dlatego otrzymaliśmy Certyfikat FSC® 100% (Forest Stewardship Council). Jest to dokument przyznawany firmom, które w swojej produkcji stosują drzewne produkty leśne. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny system oceniania przedsiębiorstw pozyskujących do produkcji zasoby leśne. Uznawany jest przez liczne organizacje ekologiczne z całego świata. Oznacza to, że wykorzystywany do wykonania artykułów surowiec drzewny został pozyskany w sposób legalny i całkowicie bezpieczny. Nie ucierpiał przy tym żaden człowiek i środowisko naturalne. Szczycimy się nie tylko tym, że dostarczamy produkty najwyższej jakości, ale również działamy zgodnie ze wszystkimi zasadami etyki w zakresie poszanowania praw jednostki oraz całej planety.