kołki

Producent kołków drewnianych – informacje o firmie

Zakład Produkcyjno-Handlowy Ryszard Bigus funkcjonuje na rynku już od 1990 roku. Nasza wieloletnia działalność oraz ugruntowana pozycja wśród producentów to najlepsza gwarancja naszej niezmiennej, wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i dostawą kołków drewnianych oraz ryflowanych drążków meblowych. Nasze artykuły dostarczamy ponad 100 firmom, wśród których znajdują się fabryki i producenci mebli oraz hurtownie. W swojej pracy skupiamy się przede wszystkim na jakości, dokładamy bowiem wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów otrzymał solidnie wykonany produkt.

W naszej ofercie znajdą Państwo ryflowane kołki drewniane (meblowe) 8 na 35 oraz 8 na 36.Oferujemy kołki do mebli o wymiarze 10-150 mm, bardzo dobre jakościowo, dodatkowo – w atrakcyjnej cenie.

Nowoczesna produkcja i szybka dostawa

Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie kołków meblowych, w szczególnych wypadkach możemy realizować zamówienie w krótszym czasie. Zapewniamy dowóz kołków w promieniu 200 km, przy ilości powyżej 300 tysięcy.

Linia produkcyjna naszej firmy dostosowana jest do produkcji drewnianych kołków i kijów. Dzięki wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, którzy w codziennej pracy korzystają z własnego doświadczenia i długoletniej praktyki w branży.